خانه / دندانپزشکی / بلیچینگ دندان چیست؟ + قیمت و هزینه بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان چیست؟ + قیمت و هزینه بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان چیست؟ + قیمت و هزینه بلیچینگ دندان

دندانپزشکی شبانه روزی هروی: بلیچینگ دندان (سفید کردن) دندان روشی رایج برای برگرداندن رنگ دندان‌هایی است که به سبب عوامل مختلف مانند کشیدن سیگار، نوشیدن چای و قهوه و یا دیگر عوامل، تغییر رنگ داده‌اند.

اولین قدم برای رسیدن به این تصمیم که آیا سفید کردن دندان ها برای شما کار درستی است یا نه، معاینه توسط دندانپزشک است. دندانپزشک با معاینه و تهیه عکس‌های رادیوگرافی می‌تواند به عامل بدرنگ شدن (تغییر رنگ) دندان ها پی ببرد.

این بهترین کاری است که می توانید انجام دهید و بهترین فردی که می تواند شما را راهنمایی کند دندانپزشک شماست.

پرسش و پاسخ

آیا بلیچینگ دندان برای دندانها مضر است؟

بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که استفاده از پراکساید با غلظت کم، که از شرکت و برند معتبر تهیه شده باشد، اگر متعاقب معاینه دندانپزشکی و به روش صحیح استفاده شود کاملا بی خطر است. البته حساسیت دندان یکی از عوارض شایع سفید کردن دندان می باشد.

انواع روش های سفید کردن دندان (بلیچینگ)

بطور کلی سه روش وجود دارد، سفید کردن در مطب (توسط دندانپزشک)، بلیچینگ در خانه با استفاده از قالب پلاستیکی قابل انعطاف (که به آن سفید کردن همراه با نایت‌گارد می‌گویند) و محصولات تجاری که در داروخانه ها به فروش می‌رسند.

هر کدام از آن‌ها دارای تکنیک های مختلف هستند و غلظت و ترکیب مواد هر کدام نیز با هم متفاوت هستند. با اینکه هرکدام دارای اثر متفاوت در سفید کنندگی هستند ولی تحقیقات نشان می دهد که بهترین روش استفاده از تری های پلاستیکی که مخصوص فرد ساخته شده است و استفاده از کارباماید پراکسید ۱۰% تحت نظارت و دستور دندانپزشک در خانه می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت ها با دندانپزشکی هروی تماس بگیرید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

برای ورود به کانال تلگرام >>>هروی دنتال<<< کلیک کنید